PRISTATYMAS:

Gėlių pristatymas vykdomas nuo 8:00 iki 21:00, tačiau gėlių užsakymai priimami bet kuriuo paros metu.

Gėlių užsakymus priimame internetu MAGISKOSGELES.LT – El. PARDUOTUVĖ arba el. paštu info@magiskosgeles.lt . Jeigu turite klausimų ar nerandate reikiamų gėlių mūsų el. parduotuvėje, susisiekite su mumis el. paštu arba telefonu ir mes su malonumu pasistengsime Jums padėti.

Po užsakymo atlikimo mūsų el. parduotuvėje reikia sulaukti iš mūsų el. laiško ar SMS žinutės dėl užsakymo patvirtinimo, tą mes stengiamės padaryti artimiausiu laiku po užsakymo atlikimo. Jei negavote pranešimo dėl užsakymo patvirtinimo, ilgai nesvarstę kreipkitės į mus nurodytu telefonu arba el.paštu.

Gėlių pristatymą vykdome Vilniuje ir Vilniaus rajone. Gėlių pristatymas Vilniuje NEMOKAMAS (minimali užsakymo suma 25 EUR), Vilniaus rajone iki +- 10 km – 10 EUR.

Taip pat pagal pageidavimus galime pristatyti Jūsų užsakytas gėles ir į Kauną (tik pagal išankstinį susitarimą). Gėlių pristatymas Kaune – 20 EUR.

Prie kiekvieno užsakymo pridedame nemokamą raštelį. Raštelio tekstas įrašomas pildant užsakymo formą (kalba neturi reikšmės).

Visi užsakymai yra vykdomi anonimiškai, gavėjas mato tik tokią informaciją, kuri yra parašyta atviruke.

Rekomenduojame užsakymą pateikti min prieš 1-2 dienas iki pristatymo dienos.

Tos pačios dienos užsakymai priimami iki 12 valandos (išskyrus sekmadienius; sekmadienį užsakymus tai pačiai dienai nepriimami). Prieš užsakant gėles tai pačiai dienai būtina susisiekti su mumis.

Gėlės, puokštės ar kompozicijos gali skirtis nuo pavaizduotų kataloge dėl sezoniškumo, o taip pat dėl išskirtinės gėlių savybės – nėra ir negali būti visiškai vienodų dviejų gėlių. Taigi, puokštė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Tačiau, mes stengiamės padaryti viską, kad gėlės ar puokštė būtų kiek galima panašesnė į tą, kurią Jūs užsakėte. Taip pat mes negalime garantuoti, kad užsakymo vykdymo dieną turėsime ypatingų, egzotiškų gėlių. Šiuo atveju užsakymas mus turi pasiekti ne vėliau kaip prieš 7 darbo dienas.

Po gėlių pristatymo Jus informuosime apie įvykdytą užsakymą SMS žinute arba el. paštu, nurodytu pildant užsakymo formą.

Jūs atsakote už visų savo pateiktų duomenų tikslumą pilant užsakymo formą ir prisiimate atsakomybę už visus savo atliktus veiksmus mūsų elektroninėje parduotuvėje.

Tuo atveju, jei gavėjo nėra nurodytu adresu arba gavėjas neatsako į kurjerio skambučius, kurjeris turi teisę palikti puokštę bet kuriam asmeniui patalpoje kur turėtų būti gavėjas. Jei nurodytu adresu nėra nei vieno asmens, kuriam galima palikti užsakytas gėles, tada kurjeris atveža jas atgal į biurą. Jūs būsite informuotas telefonu arba elektroniniu paštu apie tai, kad pristatymo nebuvo galima atlikti.

Nepavykus jokiais būdais pristatyti užsakymo, apmokėjimas už gėles ir pristatymo mokestis negrąžinami. Jei gavėjas atsisako priimti gėles, apmokėjimas užsakovui negrąžinamas.

Jeigu Jūs nesusipažinę su mūsų „Pristatymo ir apmokėjimo taisyklėmis“ bei „Privatumo politika“ – neturite teisės apsipirkti mūsų el. parduotuvėje. Atlikdami užsakymą, turite pažymėti varnelę ties punktu „Su taisyklėmis ir privatumo politika susipažinau ir susitinku“.


APMOKĖJIMAS:

Užsakymai yra apmokami prieš gėlių pristatymą. Pildant užsakymo formą galėsite pasirinkti Jums patogiausią apmokėjimo variantą. Užsakymas yra pradedamas vykdyti tik atlikus apmokėjimą už pasirinktas gėles.

Nepavykus jokiais būdais pristatyti užsakymo, apmokėjimas už gėles ir pristatymo mokestis negrąžinami. Jei gavėjas atsisako priimti gėles, apmokėjimas ir pristatymo mokestis užsakovui negrąžinami.


GRĄŽINIMAS:

Suteikiame 100% pinigų grąžinimo garantiją, jei užsakymas dar nepradėtas vykdyti.

Jei užsakymas jau įvykdytas, arba gėlės jau paruoštos pristatymui – pinigai negrąžinami.

Produktas atgal negrąžinamas.

Pretenzijos iš gavėjo dėl kokybės priimamos tik užsakymo įteikimo metu.