Rodomi 1–9 produktai - viso yra 32

Ryškusis MIXas dėžutėje

25.0050.00

Ryškusis MIXas dėžutėje.

Gėlių spalvą, atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų nuotraukoje. Taip pat, gali skirtis kai  kurių pavaizduotų nuotraukoje gėlių rūšys, bet stengsimės, kad puokštė būtų kiek galima panašesnė į tą, kurią Jūs matote.

Ryškusis MIXas

30.0070.00

Ryškusis MIXas.

Gėlių spalvą, atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų nuotraukoje. Taip pat, priklausomai nuo sezoniškumo, gali skirtis kai  kurių pavaizduotų nuotraukoje gėlių rūšys, bet stengsimės, kad puokštė būtų kiek galima panašesnė į tą, kurią Jūs matote.

„Mėsinga“ puokštė

50.00

Kai kurie puokštės ingredientai gali skirtis nuo pavaizduotų nuotraukoje, bet stengsimės, kad „mėsinga“ puokštė būtų kiek galima panašesnė į tą, kurią Jūs matote.

„Vitaminų“ puokštė

30.00

Vaisiai gali skirtis nuo pavaizduotų nuotraukoje, bet stengsimės, kad „vitaminų“ puokštė būtų kiek galima panašesnė į tą, kurią Jūs matote.

„Magiškų Gėlių“ firminis MIXas

25.0050.00

Gėlių spalvą, atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų nuotraukoje. Taip pat, priklausomai nuo sezoniškumo, gali skirtis kai  kurių pavaizduotų nuotraukoje gėlių rūšys, bet stengsimės, kad gėlių dėžutė būtų kiek galima panašesnė į tą, kurią Jūs matote.

Eustomų puokštė MIX

35.0066.00

Lisianthus, arba eustoma, yra nepaprastai graži gėlė, kurios prasmę skirtingos tautos supranta skirtingai. Vieniems tai reiškia švelnumą ir rafinuotumą, kitiems eustomų žiedas simbolizuoja amuletą nuo bėdų ir negandų.

Subtilūs eustomos žiedlapiai, tokie virpantys, suteiks artimajam žmogui šilumos ir primins švelnią pavasario saulę.

Eustomos turi labai malonų, subtilų aromatą, kaip ir visos pirmos pavasario gėlės.

P.S. nuotraukoje pavaizduota MIDI dydžio puokštė.